Pārlekt uz galveno saturu

Uzdot jautājumu


Jautājums Sakārtot dilstošā secībā Atbilde
Sveiki! Man interesē kādam ir jāizskatās UPEŅU spraudenim pirms viņu stāda. Kā un kad viņš jāgriež. Paldies. Upeņu spraudeņi jāgriež rudenī, septembrī – oktobrī. Vēlāk grieztie sliktāk sakņojas, sevišķi tie, kas griezti pavasarī īsi pirms pumpuru plaukšanas. Spraudeņus gatavo no viengadīgiem pieaugumiem ar 3 – 4 pumpuriem. Pašu galotnes daļu ar galotnes pumpuru parasti neizmanto. Vislabākie ir vidēji resni viengadīgie dzinumi. Pārāk resnie ar ļoti sīkiem pumpuriem, kā arī ļoti tievi pieaugumi nav piemēroti spraudeņu gatavošanai, jo apsakņojas vājāk.
Vai pie jums institūtā ir pieejama kalte ogām? Vai jūs sniedzat kaltēšanas pakalpojumus? Respektīvi, es jums aizvedu savas svaigās ogas un pretī saņemu kaltētas. Institūtā ir pieejamas trīs veidu kaltes (konvenciāla ar karsta gaisa pieplūdi un nosūci; sublimācijas ar kaltēšanu vakuuma -50C; infrasarkano staru kalte). Pakalpojumus diemžēl nesniedzam rūpnieciskos apjomos. Izņēmums ir, ja uzņēmums vēlas testēt sava produkta kvalitāti uz dažādam iekārtām. Tad slēdzam līgumu par pakalpojumu un varam testēt Jūsu izejvielas paraugus uz visam mums esošajam iekārtām.
vēl viens jautājums ujuikikio
bdfvddf s fs fgbgfdnbfdgnhndsf dfbsfd bfgbfgn nfgnfg
bnghdfgnbfdndfghnfgbnfdg
nhfghngfnh
nhgngghnghn
gbfgnghnghnf
Testa jautājums! Jā, labi! 1234 fadssdfadf asdfasdfasd fasdfafgfdh jfhgj fghjrydhbg dfjhsgvs hfsdg dmjfm gbxsgf bdyn fd vxgfbghn fbvgfhbdgbxgcbnhg mnfxb ghn dgfgbfhgnfnvnfhg fgbvnhnfbv gfdn dbggdhgn cgnhgnfghnbv hgfn nbnf gnbg gfbg ngnbvngfhnbvncvhnf bnchnbcnghmbvn ghn ghnbvcngfhncvbnm
bxcvbcxvbcxbcxbcxbcxbxcbxcvbxcvbx